La Tranquera Hotel
| Gratis WiFi Gratis WiFi på værelserne | 24-timers service 24-timers Reception | Aktiviteter Cykling Vandreture |
| Mad/Drikke Restaurant Bar/ Lounge område | Mødefaciliteter Businesscenter | Børnevenlig Børnemenu Spillerum |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Med 24 timers security og bagageopbevaring, La Tranquera Hotel Villa de Leyva tilbyder indkvartering i nærheden af Pozos Azules. Antonio Narinos Hus og Museum ligger 10 minutters gang fra hotel, mens Observatoire des indiens muiscas ligger 600 meter derfra.
Hotellet er et fantastisk sted at bo på grund af bekvem placering i Villa de Leyva. 10 minutters gåtur vil føre dig til Villa de Leyvas centrum. Du kan komme til Iglesia de Nuestra Señora del Rosario om få minutter i bil.
Nogle værelser har udsigt over bjerget.
Indkvarteringen serverer en lækker morgenmad hver morgen. Gæsterne kan nyde mådtid på a la carte-restaurant. Beliggende 50 meter fra stedet tilbyder grill bar La Tranqueralatinamerikansk en menu.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Parkering
- 24-timers Reception
- Privat ind-/ udtjekning
- Kæledyr tilladt
- 24 timers vagtservice
- Bagageopbevaring
- Kaffebar
- Sodavandsautomat
- Røgdetektorer
- Brandslukkere
- Nøgleadgang
Måltider og drinks
- Restaurant
- Bar/ Lounge område
- Madpakker
- Særlige diætmenuer
Aktiviteter og afslapning
- Strandparasoller
- Have
- Fritids-/ TV værelset
- Vandreture
- Cykling
- Offentlige bad
Services
- Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)
- Room Service
- Husholdning
- Vaskeri
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
- Velkomstdrink
- Businesscenter
- Møde-/ banketfaciliteter
- Happy hour
På værelset
- Gratis WiFi på værelserne
- Patio
- Havemøbler
- Strygeservice
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- Brætspil
- Børnemenu
- Spillerum
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra det La Tranquera Hotel?
Det vil tage dig en 10 minutters gang at komme til byens centrum fra det La Tranquera Hotel. - ❓
Hvordan kommer vi til et La Tranquera Hotel fra lufthavnen?
Gæster kan anmode om en lufthavnsbus på et La Tranquera Hotel. Vi anbefaler at ringe i forvejen for at bekræfte detaljer. - ❓
Er der parkeringsplads ved La Tranquera Hotel?
Der er en parkeringsplads på La Tranquera Hotel gratis. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i hotellet?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på hotellet er 51$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - ❓
Hvilke betalingsmetoder er tilgængelige på Villa de Leyva hotellet?
Gæsterne på Villa de Leyva hotellet kan betale med American Express, Visum og Maestro. - 🚪
Hvilke værelsestyper er tilgængelige i det La Tranquera Hotel?
Det La Tranquera Hotel tilbyder Værelse Standard med en queensize-seng, Værelse Deluxe med en queensize-seng og Fire mands værelse Classic at vælge imellem.